Žádná zívačka

Hugh Grant z Lásky nebeské se po letech přiznal: Natáčení bylo horor!

Herec Hugh Grant (58) o sobě tvrdí, že už je starý a vrásčitý a nabídky na romantický filmy mu už nechodí. A tak dnes už může spíše vzpomínat na stará natáčení. Například populární Láska nebeská, byla pro něj občas pořádná makačka.

5 fotek
Grant se médiím svěřil, že ho udivuje obliba filmu Lásky nebeské, která je z roku 2003. I když je rád, že ho mají lidé díky tomu spojeného s Vánocemi, i přes to pro něj natáčení tohoto romantického filmu bylo občas horor!

Jeho taneční scéna ze sídla premiéra Downing street 10 pro něj nebyla prý úplně procházka růžovým sadem. „Nevím, proč je Láska nebeská stále tak oblíbená. Všichni na ni o Vánocích koukají, což je moc milé. Jestli si pamatuji něco z natáčení? Strašidelná byla scéna, při níž jsem musel tančit. Předpokládám, že to byla nejmučivější scéna, kterou jsem kdy točil. Nebylo vůbec snadné natáčet něco takového pro Angličana po čtyřicítce v sedm ráno a v úplně střízlivém stavu,” svěřil se Grant.

Rolím v romantických komediích jako je nejen Láska nebeská, ale i například Čtyři svatby a jeden pohřeb, nebo Notting Hill, může být vděčný za svůj majetek a živobytí. Dnes už je ale i rád, že točí i jiné žánry.

Film měl premiéru v roce 2003 a do teď sklízí mnoho úspěchů. Bill Nighy, který byl obsazen do role stárnoucího rockera, získal ocenění Britské filmové akademie. Samotný film utržil film minimálně šestinásobek svých nákladů a stal se pravidelnou součástí Vánoc.

Dokonce v roce 2017 se herci po 14 letech sešli a natočili pár minutový klip o “pokračovaní” na počest charitativní akce Comic Relief.

Autor: nat

Diskuze