Sylvestr Stallone a Sage Stallone
Sylvestr Stallone a Sage Stallone
Hot news Záhadná smrt syna hollywoodské superstar

„Mohla to být vražda!“ říká Sylvester Stallone o smrti syna

Dohady kolem záhadné smrti Sagea Stalloneho (†36) nabírají stále větších a bizarnějších rozměrů. Byl zavražďen, jak si myslí jeho otec Sylvester Stallone (66) ? A kvůli drogám?

Sage je mrtvý už týden, a spekulace o tom jak zemřel nabývají na intenzitě. S novým prohlášením po objevu velkého množství prázdných lahviček od léků, které mohly obsahovat až 30 000 tablet s účinnou látkou Hydrocodone (Vicodine), přispěchal také zdrcený Sylvester Stallone s tím, že syna mohl kvůli drogám někdo zabít. Snaží se tím vyvrátit, že by je sám Sage užíval jako drogu.

 

„Pověřil jsem známého soukromého detektiva Scotta Rosse, aby zjistil co se mému synovi doopravdy stalo, jak a proč zemřel. Těch spekulací už je moc,“ řekl novinářům Sly, po té co jeho exmanželka Sasha prohlásila, že mohl užít více prášků proti bolesti po masivním ošetření zubů. 30 000 pilulek, navíc dovezených ze zahraničí, však nahrávají spíše variantě Stalloneho.

Sylvestr Stallone a Sage Stallone

Podobným směrem se teď zřejmě vydají i oficiální vyšetřovatelé, kteří už ve svém prvním spise uvedly, že vzhledem k váze před 90 kilogramů pří výšce kolem 173 cm je nepravděpodobné, že by byl Sage sám závislý narkoman. Pokud se tedy Sage sám nepředávkoval, co se mu stalo?

Autor: voj

Diskuze