Miro Šmajda - 4
Zdroj: Instagram
Sluší jim to

GALERIE: Miro Šmajda ukázal fotku, která zvedla fanoušky ze židlí. Jenže vše je trochu jinak...

24. 8. 2016

Hezoun ze soutěže SuperStar Miro Šmajda (27) zveřejnil na sociální fotku, která upoutala všechny jeho fanoušky. Koho to Miro drží v náručí?

8 fotek
Miro Šmajda se po SuperStar ve vodách českého hudebního showbyznysu celkem zdárně uchytil, a tak teď přes léto pořádá jeden koncert za druhým. Se svými fanoušky a hlavně fanynkami se nezapomíná dělit o své jedinečné zážitky z koncertové šňůry.

Miro prošel za poslední dobu velkou proměnou a je z něj ještě větší fešák, než kdy dřív. Není divu, že fanynky musí po stovkách odhánět a všechny zajímá, jestli zrovna mladý, plavovlasý sympaťák někoho má nebo ne.

Na jedné z nejnovějších fotek se ale ukázal tak, jak ho neznáte ani z poslední doby. Na Instagramu zveřejnil fotku s malym roztomilym miminkem! Což k takovému krasavci sice zdánlivě nesedí, ale pohled je to skutečně skvostný! Takže kdo si myslel, že si Miro našel novou přítelkyni, tak může být klidný. A dítě na fotce také není jeho. Pouze ho chvilku pohlídal svému novému tourmanagerovi. Ale uznejte, otcovství by mu fakt seklo!
 

Autor: bin

Diskuze