Krab
Zdroj: YouTube.com
Krab úchyl

Zmatený krab si spletl dívčiny intimní partie s ústřicí a vlezl jí TAM. Video baví internet!

Pokud jste někdy byli u moře, nejspíš jste viděli kraba. Tento vodní živočich je z větší vzdálenosti roztomilý, ale zblízka se ho mnozí bojí. Je to právě kvůli jeho klepetům, do kterých se prostě nechcete nechat chytit. Jenže málokoho by asi napadlo, kam vám takový krab může zalézt.

Mýty o škvorech v uchu zná asi každý. Ale po tomto zážitku dívky z pláže v Singapuru se asi přepíšou dějiny. Parta dívek se šla koupat do moře a na pláži se pak opalovala bez plavek. A právě to se jedné z nich stalo osudné...

Zvědavý krab se totiž na pláži rozhodl prozkoumat terén a spletl si dívčinu vaginu s ústřicí. Ústřice totiž patří mezi obvyklou krabí potravu, a tak si myslel, že konečně ulovil večeři. Nutno říct, že ústřice se od ženských intimních partií opravdu příliš neliší.

Krab se klepetem chytil za dívčinu vaginu a nechtěl se pustit. Šokované dívce pomohla až kamarádka, která kraba opatrně odstranila. Poté si dívka zašla ještě k lékaři, ale naštěstí se jí nic nestalo. Příště už si ale asi rozmyslí, jestli se bude na sluníčku vystavovat v celé své kráse. Video, které demonstruje celou situaci, nyní koluje na internetu a vy se na něj teď můžete podívat! 

Autor: niž

Diskuze