Sabina Rojková - 1
Zdroj: Instagram
Auuu...

„Málem jsem se zabila!“: Sabina Rojková alias Viki utrpěla nepříjemné zranění. Co se jí stalo?

Herečka Sabina Rojková (20) alias Viki Horáková z Ulice je ve svém věku velmi aktivní. Její pracovní nasazení jí ale tentokrát dostalo do nepříjemné situace, kdy s nadsázkou naznačila, že ji skoro stálo život.

6 fotek
Sabina Rojková je mladou ženou mnoha činů. Kromě natáčení Ulice hraje v divadle, aktivně se účastní boje proti rakovině prsu, částečně lze říct, že se věnuje i modelingu v rámci reklamních kampaní a k tomu ještě stíhá cestovat, i když vždy alespoň částečně i za pracovními účely.

A právě divadlo dostalo herečku do nepříjemné situace. Mladá brunetka se na sociální síti svěřila s tím, že se během středečního divadelního představení „málem zabila“. Důkazem toho má být jizva na krku, která není nijak velká, ale detaily zranění bohužel neuvedla, a tak lze věřit tomu, že šrám na krku, ač nevypadá, bude poměrně bolestivý. Krk a kůže na něm jsou totiž velmi citlivá místa na těle.

Je ale vidět, že o nic vážného nešlo a jak se říká, než se vdá, tak se to snad zahojí. Nezapomněla totiž k fotce připsat, že je zrovna s partnerem Vincentem Navrátilem (v Ulici jako student Tobiáš Sláma), který si prosadil pro klidný popracovní večer vlastní výběr filmu. Vtipný komentář tak nakonec převýšil samotné sdělení o jizvě po zranění a herečce se pravděpodobně nic tak hrozného nestalo!

 

Autor: bin

Diskuze