Luis Elizondo promluvil o mimozemšťanech
Zdroj: YouTube.com
A sakra...

ZLOMOVÝ OBJEV: Pentagon konečně řekl, jak to je... Mimozemšťané jsou na Zemi přímo mezi námi!

Existence UFO se řeší už desítky, možná stovky let. Vědec z Pentagonu ale řekl, jak to s mimozemskou civilizací je doopravdy. Možná není až tak mimozemská!

Přiznejte si to také, více či méně i vás zajímá, jestli je lidstvo ve vesmíru samotné a jestli ne, kdo v něm kromě lidí ještě je, kde se vyskytuje a co všechno umí. Tyhle otázky jsou sice stále nezodpovězeny, ale na druhou stranu důkazů o tom, že UFO skutečně existuje, mají vědci i obyčejní lidé poměrně dost. S dalším nyní přišel i Luis Elizondo, který dříve pracoval pro Pentagon.

Elizondo na sebe upoutal pozornost, když pro CNN řekl, že má důkaz o návštěvě mimozemšťanů na planetě Zemi! „U těchto letadel... ano, budeme jim říkat letadla... jsme zaznamenali technické znaky, které neexistují v žádné zemi na naší planetě. Není vůbec jasné, jak jsou tato letadla poháněna, ani kdo je jak ovládá. Myslím ale, že jsou biologického původu,“ prozradil vědec.

Znamená to tedy, že se podle něj mimozemšťané skutečně pohybují mezi lidmi, aniž by to nejspíš kdokoliv zaznamenal. Je jen otázkou času, kdy se Země s těmito dalšími životy spojí. Kdy to ale bude a zda-li se bude jednat o setkání příjemné, to je stále doslova ve hvězdách...
 

Autor: bin

Diskuze