Simona Krainová
Zdroj: ibestof.cz
Přehlídkám odzvonilo?

ZLOM V KARIÉŘE: Simona Krainová plánuje nový byznys! Modelingu sbohem

Půvabná topmodelka Simona Krainová dorazila do Ostravy na Fashion Weekend a prozradila nové velké plány. A tentokrát to není ani modeling, ani herectví...

11 fotek
Úspěšná topmodelka Simona Krainová přijela jako vzácný host na Ostrava Fashion Weekend, ze kterého byla přímo unešená. „Jsem velmi ráda, že jsem mohla vidět, kolik je zde talentovaných návrhářů, protože jsem měla pocit, že všichni ti návrháři, kteří měli talent, už dávno zmizeli někde v zahraničí. Nevím proč. A tak jsem byla strašně překvapená z toho, co jsem tu viděla. A dokonce musím tvrdit, že to je na stejné úrovni jako v Praze, ne-li lepší. Myslím ta tvorba,“ uvedla nadšeně Simona.

Krásná modelka dokonce přiznala, že si na módním mole vyhlídla hned několik kousků, které pravděpodobně přibydou do jejího šatníku. A co má tahle blonďatá kráska vlastně za lubem?

„Plánuji, že se také budu angažovat v módním průmyslu. Takže jsem na Ostrava Fashion Weekend přijela i načerpat inspiraci. Víc ale zatím prozrazovat nebudu, protože nerada mluvím o věcech, které ještě nejsou. Ale budete o tom jistě včas vědět,“ prozradila modelka. Jestli tedy bude i ona sama pořádat v blízké době nějakou módní show, nebo se rovnou ujme návrhářství, můžeme zatím jen spekulovat. Jisté ale je, že se určitě máme na co těšit.

Autor: niž

Diskuze