Zdroj: Prásk!
Zvláštní

ZLATÉ GLÓBY: Na červený koberec šly desítky hvězd v černé! Co je k tomu vedlo?

11. 1. 2018

Jako každý rok proběhla v americkém Beverly Hills jedna z největších událostí roku! Zlaté Glóby jsou už mnoho let považovány hned po Oscarech za nejdůležitější ocenění filmového průmyslu. Pomyslné ceny tam ale celebrity sbírají i na poli módy! Na letošním předávání se ale překvapivě desítky hvězd zahalilo do černé barvy. Proč?

Černá, černá a zase černá! Na letošním předávání Zlatých Globů to mělo vypadat spíš jako na pohřbu - ale vysvětlení je jednoduché! Černým outfitem slavné krásky jednotně protestovaly proti sexuálním útokům hollywoodského producenta Harvey Weinsteina.

Jenže nakonec červenému koberci překvapivě rozmanitost nechyběla!!! Dresscode totiž neříká nic o tom, že se v černé nedá vypadat skvěle! Salma Hayek se rozhodla zahalit od hlavy až k patě, ale na její kráse jí to rozhodně neubralo!

Reese Witherspoon na druhou stranu mužské osazenstvo tak trochu zaprovokovala! Rafinovaně odhalené rameno totiž působilo, víc, než sexy! Angelina Jolie i tentokrát ukázala, že na sebe může vzít cokoliv. Šaty s kožešinou by na mnohých jejích kolegyních mohly vypadat poněkud robustně! Angelina má ale za jedna. Na červený koberec s sebou vzala dokonce i syna Paxe

Sarah Jessica Parker byla jako vystřižená ze seriálu Sex ve městě. Extravagantní nadýchaná sukně hodně připomínala styl Carrie Bradshaw. Nic to ale neměnilo na tom, že to herečce v letech pořádně slušelo!

A co si oblékli další? Podívejte se na video.

Autor: mk

Diskuze