Ester Ledecká
Zdroj: Profimedia
Všechno jednou končí

Zlatá Ester Ledecká v slzách: Opouští ji blízká osoba!

Zlatá olympijská vítězka Ester Ledecká (22) oznámila smutnou zprávu. Muž, který velmi významně ovlivnil její život i kariéru, odchází. Jakub Marek, její osobní fyzioterapeut, v týmu končí.

6 fotek
Není to ani čtvrt roku, co snowboardistka a lyžařka Ester Ledecká získala dvojnásobné zlato na olympijských hrách v Koreji a zapsala se tak svým parádním výkonem do dějin českého olympijského sportu. Kromě jejího talentu a roky dřiny a odříkání za jejím úspěchem stojí částečně i celý její tým. A nyní jeden ze členů odchází...

Fyzioterapeut Jakub Marek alias Kuba, jak mu sama Ester říkala, o ni pečoval celé tři sezony. „Odchází mi strašně moc, je to pro mě hrozně těžký. Když s někým máte žít tolik měsíců v kuse, tak to musí být dobrý a tolerantní člověk. Ta ponorka určitě přijde a je dobrý, že na něm to nikdy nebylo znát. Byl strašně šikovný fyzioterapeut a hlavně mi se vším pomáhal...,“ svěřila se podle isport.blesk smutně Ester.

K celé věci se vyjádřil i samotný Marek. „Bylo to opravdu těžké rozhodnutí, které jsem zvažoval velmi dlouhou dobu. Hlavním důvodem byl pocit, že už momentálně Ester nemůžu posunout dál, že potřebuje nový impulz. Já jsem bohužel vyčerpal všechny svoje trumfy a ona si zaslouží nová esa, která jí pomůžou dostat se ještě dál. A že na to rozhodně má!“ zněla jeho slova. Je vidět, že se dvojice rozešla v přátelském duchu a i přes ukončenou spolupráci společně vychází velmi dobře.

Autor: bin

Diskuze