Justin Bieber - 1
Zdroj: Profimedia
Kamarád taky rád

ZKLAMÁNÍ PRO FANYNKY? Justin Bieber byl přistižen při romantické chvilce s klukem!

Justin Bieber (23) je idolem spousty dívek po celém světě. Ty bedlivě sledují vše, co se děje ve zpěvákově životě. Teď byl ale Justin přistižen na romantické procházce. S mužem! Mají se začít fanynky bát?

5 fotek
Životem tohoto talentovaného mladíka už prošlo mnoho žen. Nejvíce mu ale v srdci utkvěla známá zpěvačka a herečka Selena Gomez (24). Justin Bieber tuto skutečnost sice nikdy nepřiznal, ale to, jak se dlouho dostával z jejich rozchodu a snažil se krásnou Selenu přivábit zpět, mluví za všechno. Je dost možné, že i po tak dlouhé době k ní stále chová vřelé city.

Zpěvákův život ale nejsou jen ženy, víno a zpěv. Občas si udělá čas i na své přátele a něco s nimi podnikne. Nedávno byl přistižen na procházce se svým kamarádem. Ti dva spolu vyrazili na výlet do hor nedaleko Los Angeles. Na první pohled bylo vidět, že si společné chvíle užívají, a tak celá situace působila až trochu romanticky.

Pravděpodobně se ale opravdu jednalo jen o blízkého kamaráda, protože zpěvák s pověstí bohéma, už v minulosti několikrát dokázal, že má obrovskou slabost pro ženy. To se potvrdilo i při jeho návštěvě České republiky, kdy si po svém koncertě odvedl na hotelový pokoj hned několik mladých dívek. A co myslíte vy? Šlo opravdu jen o kamaráda, nebo už má Justin všech milostných přešlapů plné zuby, a tak zkouší štěstí jinde?

Autor: mic

Diskuze