Špatná zkušenost

Zklamaná Lucie Bílá: Reakce publika během představení ji šokovala! Tohle ještě nezažila

Zpěvačka a zlatá Slavice Lucie Bílá si plnými doušky užívá vztah s Radkem Filipi. Je to nejen její osobní ochránce, ale i životní partner, se kterým nyní poznává nová místa. Ovšem to poznání není vždy úplně to nejlepší. Například londýnské publikum ji překvapilo opravdu nemile!

6 fotek
Lucie Bílá (52) poslední dobou tráví hodně času na cestách. A to díky velkému návratu ke staronové lásce Radkovi Filipi (34). S ním je zpěvačka znovu šťastná, a tak si společně užívají jednu dovolenou za druhou. Nedávná návštěva londýnského divadla v ní ale zanechala dost rozporuplné dojmy.

Zlatá slavice navštívila s partnerem muzikál Tina Turner v londýnském divadle Aldwych. Představení samotné ji nadchlo. S místním publikem to už ale bylo horší. „Návštěvníci představení byli nevhodně oblečení a navíc jedli, šustili. Musím se přiznat, že mě to rušilo,“ podělila se zpěvačka pro Super.cz o svou neblahou zkušenost s chováním místních.

„Tam jsem snad byla vděčná jenom já a Radek. Lidé byli k umělcovi nezdvořilí,“ dodala s tím, že čeští diváci jsou oproti těmto vděční a milí. O to více si jich za to teď bude vážit. Holt jiný kraj, jiný mrav...

Autor: bin

Diskuze