Žena zjistila že jí podvádí manžel
Zdroj: Profimedia
Ta to pěkně schytala

Zjistila, že ji manžel pět let podvádí s její nejlepší kamarádkou. Nalákala ji k nim domů a pořádně se pomstila!

Pomsta, která by se stala v tom nejhorším hororu. Tak lze nazvat to, co udělala Halima, která přišla manželovi na nevěru. Navíc s její nejlepší kamarádkou!

Když žena zjistí, že jí je manžel nevěrný, je to vážně hrozné. Když navíc zjistí, že to trvalo dlouhých pět let, je to opravdu nechutné. A když je to navíc ještě s její nejlepší kamarádkou, je to vážně k pláči!

Halima měla podezření na manželovu nevěru, a tak mu prolustrovala telefon. Tam objevila nespočet milostných zpráv s její nejlepší kamarádkou. Krve by se v ní v tu chvíli nedořezal! A tak se rozhodla pomstít. Kamarádku nalákala k nim domů, když tam manžel nebyl a na pomoc si zavolala sousedy.

Nic netušící ženu hned mezi dveřmi chytili a svázali. Pak nastal opravdový horor! Genitálie jí Halima pomazala pastou z chilli papriček. A aby toho nebylo málo, hříšnici oholila hlavu a pořádně ji zmlátila. Za tohle si pak Holanďanka vysloužila 160 dní ve vězení, 120 hodin veřejně prospěšných prací a pokutu ve výši asi 180 tisíc korun. A manžel? Tomu odpustila, protože zjistila, že je těhotná...
 

Autor: bin

Diskuze