Vaše číslo narození - 1
Zdroj: Profimedia
Malý test

Vypočítejte si číslo svého narození. Pak si přečtěte, co to vypovídá o vaší osobnosti!

11. 1. 2019

Číslo 1 - Lidé, kterým v datu narození vychází číslice 1, jsou velmi často nazýváni vůdci. Vzhledem k jejich tvrdohlavé povaze jsou velmi upřímní a přímí.

Číslo 2 - Vám, kterým vyšlo číslo 2, nejvíce vadí křivda. Někdy se díky tomu dostanete do depresí. Máte rádi, když se můžete obklopovat blízkými lidmi. 

Číslo 3 - Tito lidé se často nazývají idealisty. Velmi blízký jim je především perfekcionismus a většinou jsou to okouzlující romantici.

Číslo 4 - Konzervativci, uberte na svém zájmu pro pořádek a perfektní organizaci ve vašem životě. Někdy je přece dobré trochu té sponntánosti.

Číslo 5 - Lidem s číslicí 5 chybí naopak trocha spořádanosti. Není dobré věci odkládat do nekonečna, ale při vaší impulzivnosti je někdy dobré jednoduše "ubrat". Jak zní rčení: Nejdřív měř, potom řeš. 

Číslo 6 - Číslice 6 by se mohla na první pohled zdát, jako ideál. Těmto lidem je nejblíže význam slova harmonie. Jsou plní lásky a nesnáší nespravedlnost. Ale pozor! Naučte se pracovat i s kritikou, těžce ji nesete. V životě vás přece lidé jen nechválí. 

Číslo 7 - Tito lidé se nazývají intelektuálové. Jsou velmi zvědaví, zajímají se o spoustu věcí. Při jejich výzkumech jsou ale nejraději někde sami, vzdalují se ostatním lidem.

Číslo 8 - Jste pořadatel. Ano, číslice 8 napovídá, že jste velmi ambiciózní a v žádném případě se nevyhýbáte žádné výzvě. I přes vaši snahu vše dokázat, ve vaší osobnosti chybí naprostá vnitří pohoda. 

Číslo 9 - Pro vás je intuice na prvním místě, proto je vaše číslo bráno jako ideál. Vaši zodpovědnost by vám mohlo závidět každé číslo od 1 do 8. Gratulujeme!

 

1
2
Autor: ad

Diskuze