To je fofr

Životní rozhodnutí zamilované Moniky Bagárové: Neuměla jsem si to představit, teď to samo vyplynulo!

Monika Bagárová (24) se už netají planoucí láskou mezi ní a udatným zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem (28). A jak to vypadá, tohle je opravdu vážné. Hrdličky totiž plánují udělat další významný krok v jejich vztahu, který byl pro zpěvačku dříve takřka nemyslitelný.

6 fotek
Monika Bagárová je už několik měsíců šťastně zamilovaná do zápasníka MMA Makhmuda Muradova. S tím se snaží trávit každou volnou chvilku, a tak už přišla řeč na společné bydlení. Zpěvačka totiž žije v Brně, což je z Prahy tak trochu z ruky. Doteď jí to ale vyhovovalo.

„Před časem jsem si vůbec neuměla představit, že bych žila v Praze. Teď už si to představit umím,“ potvrdila pro Expres.cz myšlenku společného bydlení Monika. „Vyplynulo to nějak samo,“ tvrdí bývalá finalistka SuperStar.

Monika už Makhmuda dokonce představila i rodině, která je spokojená, že má někoho, kdo ji za všech okolností ochrání. Zápasníkovi příbuzní pochází z Uzbekistánu, a tak se s nimi Monika měla možnost poznat zatím jen na dálku. „Věřím, že k osobnímu setkání určitě dojde. My jsme se už ale vlastně seznámili přes FaceTime (aplikace iOS pro videohovory pozn. red.), takže už o sobě víme,“ svěřila se Monika s tím, že nechává na partnerovi, kdy ji své rodině představí osobně.

Autor: bin

Diskuze