Muž cvičil podle Dwayna Johnsona - 6
Zdroj: Instagram / Twitter
Dřel jako pes

ŽIVOT TVRĎÁKA: Muž jedl a cvičil měsíc jako The Rock! Podívejte se, co to s ním udělalo

Existují chvíle v životě, kdy si řeknete: "Tohle nemá smysl." Ale jeden muž se rozhodl čelit nejnáročnější výzvě, která se zdála téměř nezdolatelná. Jak dopadl?

11 fotek
Občas si člověk radši zaleze do postele se zmrzlinou, než by se zvedl a dal si pořádně do těla. K velké životní proměně se rozhodl Mark Webster (37), který vždycky obdivoval herce Dwayna Johnsona (43), přezdívaného také The Rock. Zaměřil se nejen na jídelníček amerického svalnatce, ale také na velmi náročný tréninkový program.

Nějaký čas strávil tím, než pořádně nastudoval Dwaynovy metody a stravovací plán, a díky podrobnému rozhovoru slavného herce pro magazín Muscle and Fitness se mu podařilo přesně nastavit jídlo i cvičení. Počátkem února se pustil do práce a svůj boj sdílel na osobním blogu, kde lidé mohli sledovat údaje o stravování, plány cvičení, atd.

Nejtěžší pro Marka bylo splnit každý den konzumaci sedmi porcí jídla po dobu jednoho měsíce. A jaký byl výsledek jeho snažení? Mark nezískal žádnou váhu, ale vybudoval si svaly a celkově zeštíhlel. "Jako nevýhodu vidím to, že to nebylo levné. Stálo mě to 42 dolarů denně (cca 1000 korun), měsíčně jsem tedy utratil 1300 dolarů (31 200 korun). Byla to extrémně pozitivní zkušenost a hodně mě to povzbudilo. Každý by si to měl vyzkoušet," řekl Mark pro DailyMirror.

Autor: lor

Diskuze