Výměna manželek: Vyhrocené emoce! - 9
Zdroj: TV Nova
Těžké okamžiky

Život po Výměně: Andrea po návratu domů zažila peklo! Brečela celé dny

13. 9. 2018

Ve středu večer odvysílala Nova další díl nové řady Výměny manželek. Andrea zažila deset dní trápení se v domácnosti, která rozhodně nefungovala tak, jak by si představovala. Po návratu domů to ale také neměla vůbec snadné!

12 fotek
Manželka Andrea z Ostravska se nechala do Výměny přemluvit manželem Lukášem. Ten ale dnes přiznává, že kdyby věděl, co jeho drahou potká, rozhodně by si to rozmyslel a nikam ji nepustil. Oba se po Výměně shodli jednoznačně na tom, že už by do Výměny nešli. Zkušenost s druhou rodinou jim moc dobrého nepřinesla.

„Jsem ráda, že jsem na to už zapomněla. Bylo to tam hrozné. Když jsem vešla, dostala jsem facku. Řekla jsem si ´Já tady nezůstanu, chci jít domů´,“ popisuje Andrea své nejniternější pocity, které prožívala v prvních okamžicích natáčení. Kristýnin a Filipův syn Pepa a Jolanka si ale Andreu natolik oblíbili a ona je, že se jim jen těžko loučilo. Pepa dokonce Andree řekl, že svoji starou maminku nechce a ať neodchází.

Za to doma Andreu čekal šok. Vlastní syn už takovou radost z matčina návratu neměl. „Čekala jsem, že mi syn vběhne do náručí, ale on mě vůbec nechtěl. Probrečela jsem kvůli tomu dny,“ přiznala Andrea, že stres pokračoval nečekaně i doma. Ač na Výměnu nebudou tedy vzpomínat úplně v nejlepším, prý si uvědomili, že by spolu měli trávit jako rodina více času a pomáhat si.

Celou nejnovější epizodu Výměny manželek můžete vidět ZDE na NovaPlus!
 

Autor: bin

Diskuze