Lucie Vondráčková a Lucie Šafářová
Zdroj: Profimedia / facebook
Otevřená zpověď

Zhrzená Lucie Vondráčková v šoku z tenistky Šafářové: Přijde mi to divné!

13. 9. 2018

Rozvodová bitva hokejisty Tomáše Plekance (35) a herečky Lucky Vondráčkové (38) odhaluje týden co týden nové informace ze soukromí známého páru. Teď se Lucie konečně bez skrupulí vyjádřila ke vztahu Plekance a Šafářové (31).

6 fotek
Sotva oznámili rozvod, už se vědělo, že Tomáš Plekanec má někoho jiného. A tím někým jiným není nikdo jiný, než špičková česká tenistka Lucie Šafářová. Není proto divu, že se každý ptal, jak dlouho jsou manželé skutečně odloučeni a od kdy vlastně Pleky randí s druhou Lucií.

Na tyhle otázky ale dosud znají odpověď jen oni sami, protože každý tvrdí tak trochu něco jiného. Zatímco Lucie se tváří, že manželství až do léta normálně fungovalo, Plekanec zase přišel s verzí, že jejich krize trvala už asi dva roky. A tak se vlastně neví, kde je pravda. Herečka každopádně tvrdí, že o vztahu Plekyho a Šařárové nevěděla, a že to dost zaskočilo i ji. „To, jak bleskově jsem byla nahrazena někým jiným, a jak moc jsme nebyli v Kanadě s klukama vítáni, to všechno mi přijde divné a neměla jsem z toho dobrý pocit,“ přiznala pro páteční Blesk magazín Vondráčková.

Z její odpovědi je tak znát, že si není jistá, jestli se Plekanec intimně nesbližoval s Šafářovou už v době, kdy si ještě doma definitivně neřekli, že jdou od sebe. Po tom, co se ale rozchod stal veřejnou záležitostí, byl prý Plekanec podle slov Lucie se vším dost rychle hotov. Původně navrhl, aby ona i děti už zůstaly v Čechách. To ale nechtěla, a tak hokejista údajně konal velmi rychle. „Když Tomáš zjistil, že do Kanady opravdu máme přijet a nebudeme zůstávat v České republice, jak původně navrhoval, všechno stěhování zařídil, ještě než jsem se se syny vrátila,“ řekla zpěvačka s tím, že se syny bude bydlet kousek od jejich původního domova. To nejhorší, rozvod, mají ale teprve ještě před sebou.

Autor: bin

Diskuze