Sia - 1
Zdroj: Profimedia / Twitter
Všechno je vidět

ŽHAVÉ FOTO: Zpěvačka Sia se ukázala úplně nahá! Tentokrát nejen bez paruky...

8. 11. 2017

Zpěvačka Sia (42) se nerada ukazuje na veřejnosti bez své pověstné paruky. Proto je tohle fotka, kterou by nikdo od této zvláštní blondýnky rozhodně nečekal. Ukázala se úplně nahá!

5 fotek
Australská zpěvačka Sia má velmi specifickou image, která ji odlišuje od všech ostatních. bez její obrovské paruky, přes kterou skoro ani nevidí a není ji vidět do obličeje, nedá na veřejnosti takřka ani ránu. Extravagantní hudebnice, celým jménem Sia Furler se teď ale stala obětí vydírání.

Když si užívala na terase slunečních paprsků, zachytil její nahou postavu neznámý fotograf. Ten se pak snímky snažil prodat do médií, jenže zpěvačka sama očinila nečekaný krok a tomu prevítovi pořádně vypálila rybník. Co udělala?

Sia dala jeden z vyděračských snímků na svůj Twitter a napsala k němu: „Ušetřete své peníze, tady ji máte zadarmo. Každý den jsou Vánoce,“ okomentovala trefně Sia fotku, na které je vidět její holé v pozadí v celé své kráse. Takový krok od ženy, která si své soukromí pečlivě střeží, nikdo nečekal, avšak se jí musí nechat, že na vzniklou situaci reagovala skutečně pohotově!

 

Autor: bin

Diskuze