Nikola Donéová - 1
Zdroj: Instagram
Kráska s oholenou hlavou

ŽHAVÉ FOTO: Robinsonka Nika je zpět v plné síle! Ukázala hodně intimní fotku

23. 8. 2017

Nika Donéová (29) zazářila jako jedna z účastnic reality show Robinsonův ostrov. Díky své taktice a schopnostem se dostala velmi daleko a fanoušci na ni stále nezapomněli. Nyní se ukázala ve velmi odvážné póze!

9 fotek
Nika nedávno všechny překvapila, když se rozešla se svým namakaným přítelem, se kterým tvořila pár skoro půl roku. Ještě větší šok způsobila fanouškům tím, že zmizela ze sociálních síti a rozhodla se žít bez života na internetu. Jenže tomu je už taky konec!

Nika se vrátila, a to v plné síle! Obnovila své účty na sociálních sítích a aby o sobě dala zase pořádně vědět, zveřejnila hodně svůdnou fotografii, na které je odhalená možná až příliš. Má na sobě horní díl od plavek s třásněmi a mini kraťásky, které má hodně rozepnuté a evidentně pod nimi nemá kalhotky...

Kráska s oholenou hlavou umí být opravdu pořádně sexy a dokáže pánům zamotat hlavu. „Léto už nám pomalu končí a jestli někam nepoletím, což asi nepoletím, víc už se teda neopálím. Tak ať mám aspoň památku na léto 2017,“ napsala si ke snímku Nika. Podívejte se do galerie!

Autor: niž

Diskuze