Markéta Konvičková, Jan Bendig, Eliška Mrázová - 1
Zdroj: Profimedia
Sluší jí to!

ŽHAVÉ FOTO: Markéta Konvičková v sexy krajce! Co všechno ukázala?

Markéta Konvičková (22) exceluje v současné době jako jedna z osmi soutěžících v show Tvoje tvář. Neníproto divu, že má více a více fanoušků, které jistě (zvláště dámy) zajímá, co taková hvězda nosí! Tohle je ale trochu i pro mužské oko...

12 fotek
Markéta Konvičková před lety zazářila ve finále pěvecké soutěže SuperStar. Jako patnáctiletá holčička ještě neměla možnost chlapy tolik oslňovat jako dnes. Během několik let zkrásněla přímo před očima a nápadníci se jistě okaté blondýnce jen hrnou. Jenže to Markétu vůbec zajímat nemusí, ta je totiž šťastně zamilovaná a svého vyvoleného, zdá se, už našla.

Na akci v exotickém duchu Tunisu si vzala zpěvačka sexy krajkované šaty, které sice ve skutečnosti odhalily pouze decentně výstřih, ale zato pěkně nechaly popustit uzdu fantazii. Sexy černá látku by bez černé spodničky odhalila mnohem víc, takhle ale bylo vidět, jak proklatě krátké šaty pod krajkou blondýnka skrývá! Její silueta v šatech ovšem byla naprosto dokonalá, je vidět, že na sobě tvrdě dře.

Markéta v show Tvoje tvář má známý hlas vyhrála třetí epizodu jako kubánský rapper Pitbull s písní I Know You Want Me. Kromě skvělé masky prošla i perfektní proměnou hlasovou a výhra tak byla zasloužená! Stejně tak předvedla fenomenální výkon v poslední nedělním dílu, kde byla vystavena velké výzvě v podobě proměny ve Zlatou Slavici Lucii Bílou. Stejně jako se všemi dosavadními proměnami, i s touto se poprala velmi úspěšně! Jak se bude blondýnce dařit ve zbývajících dílech? Nechte se překvapit a dívejte se již tuto neděli ve 20,20 hodin na TV Nova!
 

Autor: bin

Diskuze