Erika Canela - 1
Zdroj: Profimedia
Dolňáci zbystřete!

ŽHAVÉ FOTO: Miss BumBum Erika Canela ukázala zadeček v ulicích Sao Paula! Z toho půjdete do kolen

Majitelka nejvíce sexy zadečku na světe Erika Canela se opravdu odvázala. Svoje perfektní pozadí odhalila přímo na rušné ulici. Z fotek, které nafotila, se stoprocentně zapotíte!

5 fotek
Erika Canela právem získala titul Miss Bum Bum, což je klání nejvíce sexy zadečků na planetě. Tahle čokoládová kráska se může pyšnit perfektně stavěným pozadím, pro které by spousta žen doslova vraždila. Není divu, že Erika vystavuje svůj pěstěný klenot všude na obdiv.

Tentokrát se kráska odhalila v rámci focení kampaně na novou reality show The Celebrity-Maker. Svoje sexy vnady odhalila přímo na rušné ulici Sao Paula. Brazilská modelka měla na sobě jen titěrné plavečky a andělská křídla. Spíš by ale téhle exotické krásce měli nasadit čertí rohy, protože její tělo je skutečně hodně hříšné.

Výběr soutěžících do této zadečkové soutěže byl ale opravdu přísný. Účastnice musely dokonce podstoupit i rentgenové vyšetření, aby dokázaly, že do jejich sedacích partií nebylo nijak chirurgicky zasahováno. Úpravy prsou a obličeje však zakázány nebyly. Teď už můžeme jen čekat, s čím tahle brazilská kráska překvapí příště. No, výbavu na to má.

Autor: mic

Diskuze