JerkShirt - 5
Zdroj: www.thejerkshirt.com/
Bomba!

ŽHAVÁ NOVINKA: Do prodeje míří speciální košile. Díky ní budete moct masturbovat na veřejnosti!

Se všemi moderními technologiemi kolem nás je pochopitelné, že se lidé zajímají o odpověď na jednu důležitou otázku - jak vytvořit produkt, který nám umožní masturbovat na veřejnosti, aniž by si toho někdo všiml?

4 fotky
Konečně něco takového existuje! Společnost JerkShirt totiž prezentuje košili s protézou - naprosto ohebným ramenem připevněným uvnitř pouzdra, které umožňuje dosáhnout až do rozkroku, a zažít pár příjemných chvil, aniž by si toho někdo všiml. Jak by taky někdo mohl masturbovat, když má obě ruce viditelně venku, že?

Všechno je navíc vyladěno do nejmenšího detailu, aby bylo vše pohodlné a bez viditelných následků. Košile je navíc elegantní, takže ji můžete nosit do práce, na schůzky, ven nebo jen tak doma. Samozřejmě ještě existuje pár nevýhod, které vás můžou prozradit. Ať už jde o zaznamenání rychlého pohybu v oblasti rozkroku nebo třeba to, že si vaše okolí všimne nadšeného zrudlého výrazu.

Košile je opravdu reálná, a na její prodej nyní vzniká listina zákazníků. Už brzy tedy bude k zakoupení za celkem rozumnou cenu necelých padesáti dolarů. Tak co, vyzkoušeli byste horkou masturbační novinku?

Autor: lor

Diskuze