Nikol Kouklová - 7
Zdroj: Profimedia/instagram/facebook
Zrzavá krasavice

ŽHAVÁ GALERIE: Rajcovní zrzka Nikol Kouklová je pěkná dračice! Tohle jsou její nejvíc sexy fotky

Herečka z Ordinace v růžové zahradě 2 Nikol Kouklová (27) je pořádná dračice! Její zrzavé vlasy a dlouhé nohy nenechávají chladým mnoho mužů. Podívejte se na její nejvíc sexy fotky!

10 fotek
Říká se, že zrzky jsou nejvášnivější milenky. Jestli to je pravda, by mohl prozradit Nikolčin manžel Karel Heřmánek mladší. Vy si budete muset vystačit s fantazií a fotografiemi, na kterých je Nikol opravdu sexy.

Nikol Kouklová je rajcovní herečka, která se objevila např. i v Ordinaci v růžové zahradě 2. Zajímavá je svými dlouhými zrzavými vlasy a také pihami, které má po celém těle. Právě to se mužům velmi líbí. Nikol to nicméně neměla v životě jednoduché – před několika lety měla vážnou autonehodu, která jí zdeformovala obličej. Naštěstí si s tím lékaři dokázali poradit a na první pohled byste si jejích jizev v obličeji ani nevšimli.

Herecká i manželská dvojice Nikol Kouklová a Karel Heřmánek mladší se navíc nyní nacházejí na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde si to náramně užívají. Co spolu denně zažívají a jak se baví na festivalu, můžete sledovat v internetovém pořadu Kájovy Vary každý den na NOVA Plus

Autor: niž

Diskuze