Kylie Jenner
Zdroj: Instagram
Božská Kylie

ŽHAVÁ GALERIE: Nejmladší a nejvíc sexy! Podívejte se na nejpikantnější snímky krásné Kardashianky

Co se týče tělesných proporcí, bylo sestrám Kardashianovým štědře naděleno. Některým až moc, což ale není případ nejmladší Kylie (19), která naštěstí denně zásobuje sociální sítě sexy fotkami.

13 fotek
Kylie Jenner jako nejmladší z klanu Kardashianek je benjamínkem celé rodiny. Jestli si ale někdo myslí, že tahle nezletilá teenagerka je díky nízkému věku nějaký svatoušek, ten by se asi hodně divil. Tahle holka má jiskru jako blázen! Štavnaté rty, bujné poprsí a macatý, ale pevný zadeček, to je přesně to, co ji nejvíce charakterizuje.

Kylie si je svých předností dobře vědoma, proto je ráda vystavuje v obepnutých šatičkách, titěrných topech a krátkých sukýnkách. Proto kdo ji sleduje, tka ho nepřekvapí, když si jen tak vyjde mezi lidi v džínech, na nich má ze zadu na zadku dvě díry. Nebo v tílku, u kterého si nemůžete být jisti, zda se nejedná o podprsenku.

Fotkami, kde se Kylie nakrucuje a vysílá smyslé živočisné pohledy, jsou sociální sítě přímo zahlceny. Vy tak máte možnost podívat se na výběr těch nejlepších a nejžhavějších z nich. A že se je na co dívat... Pánové a dámy, posuďte sami!

Autor: bin

Diskuze