Leo Camacho - 10
Zdroj: Oficiální zdroj / Instagram.com
Stál by za hřích...

Ženy z něj šílí! Hezoun z Los Angeles vypadá úplně stejně jako princ z animované pohádky!

Krasavec Leo Camacho žije v americkém Los Angeles, a svoji pěknou tvářičkou si získal už desetitisíce fanoušků. Muž s vizáží prince Krasoně je ale neuvěřitelně podobný jiné pohádkové postavě...

9 fotek
Leo Camacho se živí jako profesionální "cosplayer", což znamená, že se převléká za pohádkové postavy, které pochází především z dílny Walta Disneyho. Vidět ho tak na Instagramu můžete jako piráta Jacka Sparrowa, kapitána Hooka z Petra Pana, nebo pohádkového Aladdina.

Nesmírně zarážející je ale jeho podoba s princem Ericem, který v příběhu Malé mořské víly učaroval krásné Ariel. Stejně jako Eric má bujnou černou kštici, a jemné, sexy rysy, kterým dominují uhrančivé modré oči. S princem Ericem jako by si z oka vypadli, a tak by nebylo vůbec na škodu, vidět Lea v nějaké nově zfilmované verzi Malé mořské víly.

Leo je zkrátka krásný chlap, a tak není divu, že fanoušky má především mezi ženami. Prý milují, když se s ním mohou bavit, a je zrovna oblečený v jednom z kostýmů. Bohužel podle vlastních slov není příliš šikovný krejčí, takže si musí části svých kostýmů shánět v běžné konfekci, nejčastěji v sekáčích, kde se dají nalézt skutečné poklady.

Autor: bin

Diskuze