Plastika
Zdroj: oficiální zdroj
Podivné

Ženy si na prsa natírají zubní pastu! Jde o nový bizarní trend v oblasti krásy

9. 8. 2018

Nový trend v oblasti krásy byl nedávno zaznamenán na video portálu YouTube. Ženy si svá prsa natírají zubní pastou a vazelínou. Mají k tomu podivný důvod.

Lidé v posledních letech často přicházejí s podivnými bizarními trendy, které se díky internetu šíří rychlostí blesku. Někdy nestačíme zírat, s čím přijdou například beauty blogerky a YouTuberky.

Před časem svým sledujícím na internetu radili, jak si opticky zvětřit prsa pomocí vystínování make-up pomůckami. Nyní zase některé ženy nabyly dojmu, že budou jejich ňadra vypadat větší, než si na ně natřou zubní pastu.

YouTuberka NaturalBeauty556 sdílela video, kde svým divačkám ukazuj, jak vyrobit „krém“ obsahující zubní pastu, okurku, jogurt, mouku a vejce, kterou sí následně rozetře na hruď. Tvrdí, že ingredience utužují pokožku na prsou.

Jiné YouTuberky, mezi nimi například ZonelynTV, zase ukázaly, jak si na bradavky a kolem nich natřely zubní pastu a tvrdí, že díky tomu mohou nosit větší velikost košíčků podprsenky. Doporučují to dělat po dobu třiceti dní. Pak se prý výsledek zaručeně dostaví. Podle odborníků jde jen o falešný návod a není možné zvětšit takto prsa.

Autor: mk

Diskuze