Matka s dcerou na dovolené
Zdroj: Profimedia
Úchyl

Ženy seděly v autě: V tom se v okénku objevil muž s obnaženým penisem a začalo nechutné divadlo!

9. 8. 2018

Nejmenovaná matka s dcerou až donedávna rady navštěvovaly anglické přímořské město Redcar v hrabství North Yorskhire. "Miluji to místo, ráda sem chodím i s vnoučaty. Ale tentokrát jsem naštěstí šla pouze s dcerou," začíná své vyprávění starší paní.

Když si ženy chtěly na konci června uprostřed dne v autě vychutnat oblíbenou rybu a hranolky, v otevřeném okně se objevil muž s odhaleným penisem a chtěl se dostat dovnitř. Opakovaně prý údem bouchal do auta, aby mu otevřely.

"Hodily jsme na něj svůj oběd a křičely jsme, aby vypadl. Pak jsme zavřely okna a on se vymočil vedle našeho auta," popsala nechutný incident dcera. To ale nebyl konec! To nejhorší přišlo potom. Úchyl si stáhl kalhoty a vedle auta se vykálel.

"Ten odporný chlap nám pokazil výlet. Do Redcar se už nikdy nebudeme vracet s takovou radostí jako dosud," sdělily znechucené ženy. Místní úřady zvrhlíka okamžitě identifikovaly. Jde o Johna Hensona (44), který je již dlouhá léta závislý na alkoholu a drogách. V inkriminovaný den měl za sebou alkoholový a drogový noční maratón. Soudce mu udělil pokutu ve výši sto liber, kterou musí zaplatit oběma ženám. Zároveň bude muset osmnáct měsíců docházet na veřejně prospěšné práce.

Autor: mk

Diskuze