Karel Filip Švédský a princezna Sofia - 3
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Ženy obdivují švédského prince! Jeho srdce si získala modelka v prádle

Princ Karel Filip Švédský (40) byl vždy ve Švédsku idolem mnoha žen. Veřejnost před lety velmi těžce nesla, že si jeho srdce získala bývalá modelka, která nafotila polonahé fotky pro pánský časopis.

I když stránky médií plní hlavně synové britské královské rodiny, podle mnohých fanynek by si švédský princ zasloužil více pozornosti. Ženy ho totiž označují za ideál muže s modrou krví. Karel Filip je druhorozeným potomkem a jediným synem švédského krále Karla XVI. Gustava.

 

Tisíce žen prožilo před lety velké zklamání, když se jejich idol oženil. Se Sofií Hellqvist spolu oficiálně tvoří pár od roku 2010. V červnu 2014 se zasnoubili a o rok později se konala velká královská svatba. Šaty nevěsta měla od švédské návrhářky Idy Sjöstedt.

4 fotky

 

Královská rodina ale čelila velké kritice za to, jakou manželku si princ vybral. Sofia byla dříve modelkou spodního prádla a účastnicí reality show. Ve Švédsku se stala známou i pro lehce erotické snímky, které nafotila pro pánský časopis.

 

Princezna přiznala, že se po oznámení zásnub s princem stala obětí kyberšikany. Lidem vadila její minulost. Po svatbě však negativní příspěvky na jejich adresu ustaly a novomanželé se dočkali pozitivních reakcí. Pár má spolu dva syny.
 

Autor: mik TN.cz

Diskuze