Revoluční spodní prádlo - 1
Zdroj: Oficiální zdroj
Revoluční změna v hygieně

ŽENY, CHLAPI POZOR: Existuje prádlo, které můžete týdny nosit a nemusíte ho prát! Přitom bude čisté

Představte si, že někteří lidé jsou natolik líní, že si spodní prádlo nevymění i několik dnů. A přesn pro taková „čuňátka“ tu má dánská firma dokonalé řešení! Spodní prádlo, které zůstane čisté i po několika týdnech nošení! Jak je to možné?

4 fotky
Společnost založena v roce 2015 v Dánsku se rozhodla začít vyrábět něco, co usnadní život všem, které nebaví neustále si převlíkat a prát spodní prádlo. Vynalezli totiž takové, které zůstane krásné čisté a sterilní dlouhé týdny.

Jak je to možné? Při jeho výrobě je totiž částečně používáno stříbro, které má velmi vysoké antibakteriální účinky. To znamená, že když tohle spodky budete nosit, nemusíte se obávat žádných kvasinek, plísní a dalších bakterií, které by ohrožovaly přirozené prostředí vašich pohlavních orgánů.

Zní to sice jako nesmysl, ale pro někoho, kdo si doteď moc neměnil spodní prádlo a přede všemi tuhle neřest tajil, to může být doslova revoluční záležitost... A pokud vás zajímá cena, není to až taková tragédie. Za pánské prádlo zaplatíte v průměru 1500 korun a dámy tenhle komfort stojí asi 1300. Metodou tzv. SilverTech dále kromě kalhotek a boxerek vyrábějí například také trička, což se může hodit například do fitka, které po několika použitích nebude zapáchat, jako kdyby se v něm vyválela smečka tchořů.

Autor: bin

Diskuze