Postarší modelky - 1
Zdroj: Instagram
Neskutečné krásky!

Babičky se proměnily do Pin-up modelky: Výsledky vás překvapí! FOTO

Dokonce i v tak úctyhodném věku, jako mají tyto ženy, je možné vypadat neodolatelně a sexy. Především na snímcích, které tvoří Chrissy Sparks z Birminghamu.

14 fotek
Atraktivní a sexy! Tak se cítí dámy, které fotografuje Chrissy Sparks z Birminghamu ve Velké Británii. Je mistryní boudoirské fotografie a pomocí make-upu, osvětlení a editace je schopna přenést z jakékoliv ženy na fotografii jen to nejlepší!

„Prostřednictvím své práce oslavuji ženy všech tvarů a velikostí. Domnívám se, že díky správnému pózování, osvětlení a stylizování, může vyniknout to nejlepší z ženské krásy,“ říká Chrissy pro server Bored Panda.

Ve studiu Birmingham Dollhouse Photography, která nabízí luxusní spodní prádlo, korzety, šaty, kostýmy a další doplňky, Chrissy a její tým fotí ženy všech věkových kategorií. Jsou to však starší dámy, které mají nejúžasnější transformace. "Po fotografování pracuji na fotografiích v postprodukci," říká. "Odstraním celulitidu, muffinové vrcholy, jizvy, modřiny, skvrny a nerovný tón pleti. Zmenšuji také linie a vrásky, vyhlazuji siluetu."

Reakce klientek na výsledné fotografie jsou pak různé - od výbuchu smíchu až k slzám. Děkují a nosí dárky. Často je na nich vidět, jak jim snímek zvýšil sebevědomí a sebedůvěru.

Autor: mk

Diskuze