Danielle McCulloch - 1
Zdroj: Profimedia
Ještě, že ho poslechla!

Na dovolené sdělil Daniele neznámý muž, že na jejím těle není něco v pořádku. Zachránil jí tím život!

Ženu zastavil na dovolené cizí muž. Všiml si, že na jejím těle není něco v pořádku. Náhodou to byl lékař. Díky jeho všímavosti začala léčba ještě v čas.

5 fotek
Novomanželé si vyrazili na líbánky na Kypr, kde si užívali bezstarostné dovolené. Na dovolenou vzali i své malé děti. Jednoho dne se šla novopečená nevěsta Danielle McCulloch podívat do místního supermarketu a narazila na doktora se zrakem jako ostříž.

Z dálky si všiml, že má dost zvláštní bouli na krku. Řekl jí, že bulka vypadá podezřele a poradil, aby si zašla na vyšetření. Hned se ho zeptala, co by to mohlo být. Doktor jí připravil na nejhorší!

Po příjezdu domů nelenila a šla na vyšetření, jak jí lékař z dovolené radil. A ejhle, po vyšetření se z výsledků dozvěděla, že má rakovinu štítné žlázy! Rakovina byla už ve třetím stádiu a ženě hrozila smrt. Naštěstí na léčbu reagovala dobře a Danielle je dnes zdravá. Kdyby jí ale cizí doktor nezastavil, tak už mohlo být pozdě.

Do té doby si boule nikdy nevšimla. Nedlouho před tím porodila, ale myslela si, že jde o jednu z dalších změn na jejím těle. Doktor svou všímavostí zachránil mladý život a matku dvěma synům. Tohle mu rodina nikdy nezapomene.

Autor: Beat

Diskuze