Sarah Vaeth - 1
Zdroj: Instagram
Šílená záliba

Ženu s takovouhle postavou jste v reálu určitě nikdy neviděli: Za Sarah se otáčí každý!

12. 9. 2018

Sarah Vaeth (42) byste na ulici zřejmě nepřehlédli, pokud byste jí potkali. Má totiž doslova vosí pas, na kterém si velmi zakládá.

9 fotek
Sarah Vaeth (42) z Oregonu má extrémně štíhlý pas a dost si na něm zakládá. Aby vypadal tak, jak vypadá, podnikla už několik radikálních kroků, které by mnoho žen ani ve snu nenapadly.

Každá žena chce být přitažlivá, spokojená se svým tělem a vzhledem a chce se cítit dobře. pro svůj zevnějšek mnohokrát obětují mnoho a často podstupují nejrůznější chirurgické zákroky. A své o tom ví právě i tato maminka.

Sarah se řadí do té kategorie žen, které jdou do extrémů. Aby měla tak štíhlý pas, nosí korzet. Začala s tím v roce 2012, tehdy jejím cílem bylo lepší držení těla. Korzetům však zcela propadla a stala se jimi posedlá.V současnosti nosí stahující korzety 20 hodin denně.

Neodradilo ji ani těhotenství před 4 lety. Jakmile porodila, oblékla korzet znovu, a to jen pár dní po porodu. Každý den se navléká do 45centimetrového korzetu a kupuje si šaty s 40centrimetrovým obvodem pasu. Prý se díky tomu cítí nesmírně sexy!

Autor: mk

Diskuze