Pár
Zdroj: Thinkstockphotos
Jak jen může?

Ženu povýšili v práci: Jak na to reagoval její partner, vás zvedne ze židle! To snad nemyslí vážně

Mladou ženu povýšili v práci. Jak na to ale reagoval její partner? Místo toho, aby se spolu se svou drahou polovičkou radoval z úspěchu, udělal něco nečekaného! Tohle vás zvedne ze židle!

I vám se určitě už stalo, že jste omylem slyšeli něčí rozhovor. Buď děláte, že to neslyšíte, snažíte se to ignorovat anebo si myslíte svoje. Každý to snad už někdy zažil! A něco podobného se stalo i pasažérce z Kalifornie.

Na letišti čekala na svůj let, když omylem zaslechla hádku mladého páru. Mladou ženu povýšili v práci. To jak reagoval její milý, by vás zvedlo ze židle. Pasažérka, která jejich rozhovor slyšela, se ho rozhodla zveřejnit na a Twitteru.

Žena byla údajně povýšena v práci a mladíkovi se nelíbilo, že bude mít vyšší příjem, než on. Nařídil jí, aby se všeho vzdala. Dle jeho slov to byl jediný způsob, jakby mohli udržet jejich vztah. „Stále ji vydíral, že pokud ho miluje, nabídku na povýšení odmítne. Vážně lidé řeší něco takového?“ napsala na sociální síť žena.

Podle muže by se měli raději vzít a dívka by měla zůstat doma s dětmi. Lepší, než aby vydělávala víc, než on. Ach ta mužská ješitnost. Bohužel, v některých krajinách je to stále normální. Muži se cítí být velmi nadřazeni a nedokážou zkousnout, pokud je jejich žena úspěšnější než oni a ještě, aby vydělávala víc.

Žena ale nebyla žádná domácí puťka a rozhodně svého partnera nehodlala poslechnout. I když se nejdříve rozplakala, nakonec prý roztrhala palubní lístek, partnerovi popřála šťastný let a hrdě odešla. Lidé kolem, kteří si hádku vyslechli, jí ještě zatleskali!

Autor: mk

Diskuze