Joanne Catherall - 1
Zdroj: Instagram
Měla smůlu

Ženu na letišti odmítli pustit do VIP salónku. Měla na sobě totiž tyhle boty! FOTO

Mladá žena, která hodně cestuje, si chtěla užít před letem pohodlí a tak se rozhodla, jako obvykle, strávit čekání ve VIP salónku na letišti. Tam ji ale personál odmítl pustit. Důvodem byly boty, které měla na nohou.

Zpěvačka Joanne Catherall, která je členkou synthpopové skupiny Human League, má velmi nepříjemné zkušenosti během letu. Ráda si během cestování dopřává pohodlí privátních salónků.

Když však naposledy letěla z Melbourne a chtěla si let zkrátit v pohodlí salónku Qantas Airways, zaměstnanci aerolinek ji odmítli pustit v botách, které měla na sobě, dovnitř. Šlo o pohodlné kožešinové botky (viz. foto).

Rozhodla se o svou zkušenost podělit na sociální síti. "Nemohl jsem vejít do salónku, protože moje boty personál považoval za noční papuče," napsala na Twitteru a přiložila fotografii svých bot.

Joanne ví, že je do podobných míst zakázáno chodit ve sportovním nebo otrhaném oblečení, v plážové obuvi a bačkorách. Cestuje hodně, a tak ví, co a jak se smí. Proto tedy nechápe, jak mohli její boty označit za bačkory. "Jsou to obyčejné boty," napsala. letecká společnost si ale stojí za svým. její obuv nebyla v souladu se standardním oblečením.

Autor: mk

Diskuze