Žena trpěla bolestmi hlavy
Zdroj: Twitter
Nasadili jí brouka do hlavy

NESKUTEČNÉ: Ženu dlouhodobě trápily bolesti hlavy. Příčina šokovala i ty nejzkušenější doktory!

Devětačtyřicetiletou ženu trápila bolest ucha. Po několika dnech se přidaly i bolesti hlavy. Když bolesti neustupovaly a nepomohly ani prášky, rozhodla se navštívit lékaře. Co bolest způsobovalo, by vás nenapadlo ani ve snu!

Devětačtyřicetiletou Indku Lakšmi dlouhodobě trápily silné bolesti uší a hlavy. Byla přesvědčená, že má v uchu nějaký cizorodý předmět, který jí tyto bolesti způsobuje. Pokusila se ho odstranit doma, avšak bezvýsledně. A tak se rozhodla k návštěvě lékaře a vypravila se do kliniky Columbia Asie, jež se nachází nedaleko města Hebbal.

Ušní lékař Santoš Sivaswamy, který Lakšmi ošetřil, prohlásil, že za ním často dochází pacienti, kteří mají v uších cizorodé předměty. A nejen tam! Dokonce také v hrtanu nebo v žaludku. To, co objevil v uchu Lakšmi, ale šokovalo i ty nejzkušenější lékaře.

Během vyšetření se totiž zjistilo, že má v uchu živého pavouka! Bezobratlovec se tam evidentně cítil jako doma a usadil se ve vnějším ušním zvukovodu. Případ lékaře natolik šokoval, že odstranění pavouka natočili na kameru.

V případě, že se vám do ucha dostane nějaký hmyz, je podle vědců z Rochesterské univerzity dobré, když lehce nakloníte hlavu, aby brouk vylezl sám. Pokud to nepomůže, doporučuje se do ucha opatrně nakapat směs vody a dětského oleje. V žádném případě se ale nesnažte odstranit hmyz vatovými tyčinkami. Mohli byste ho zasunout ještě hlouběji. Raději navštivte lékaře!

Autor: Iri

Diskuze