Danielle Dick - 1
Zdroj: gofundme.com
Smutný osud

Ženu (†32) během těhotenství šíleně bolela hlava: Po porodu podlehla zákeřné nemoci!

Američanka Danielle Dick (†32) z Kansasu se těšila na dvojčátka. V prvních týdnech těhotenství však kromě ranní nevolnosti začala mít silné bolesti hlavy. Zpočátku si myslela, že je to součástí těhotenství. Když to ale trvalo dlouho, zašla s problémem k lékaři.

6 fotek
V nemocnici pro ni neměli pozitivní zprávy. V 17. týdnu těhotenství jí diagnostikovali rakovinu kůže ve čtvrtém stadiu, která se rozšířila i do mozku. Dávali pouze 20procentní šanci na vyléčení, pokud okamžitě nepodstoupí léčbu.

Danielle nechtěla ohrozit své ještě nenarozené děti. Rozhodla se odložit léčbu až do porodu. Porodila zdravá dvojčátka - synka Colbyho a dcerku Reagan. Po porodu začala s léčbou. Už bylo ale příliš pozdě. Deset měsíců po porodu rakovině podlehla. O případu informoval britský Daily Mail.

Lékaři si myslí, že rakovina vznikla ze znaménka, které Danielle odstranili v roce 2011. Šla s ním k dermatologovi a ten jí ho odstranil. Zároveň ji ujistil, že se nemá čeho obávat. O pět let později jí ale diagnostikovali rakovinu, která ji nakonec zabila.

Autor: mk

Diskuze