Sarah Simpson zaklepali na dveře
Zdroj: Twitter
Nemilé překvapení

Ženě zaklepala na dveře nečekaná NÁVŠTĚVA: Po 20 letech musela podstoupit stejnou noční můru!

Sarah byla doma, když k ní zavítala návštěva, kterou rozhodně neočekávala. Po dvaceti letech tak musela absolvovat znovu něco, co si asi nikdo zopakovat nechce!

Britku Sarah Simpson překvapila velmi nečekaná návštěva – na dveře jí zaklepala policie s tím, že mají zprávu ohledně jejího otce Terryho Simpsna. Žena se původně myslela, že se jedná a omyl, a policie mluví o jejím bratrovi, který zemřel před pár měsíci. Zatím co její otec zemřel před dvaadvaceti lety. Byla přesvědčená, že k omylu došlo kvůli tomu, že otec i bratr se jmenovali stejně. Policisté ji však přesvědčili, že se nejedná a omyl. Přišli jí totiž oznámit šokující zprávu – vnitřní orgány jejího otce (včetně mozku) se našly v nemocnici!

Nejvíc zarážející na tom všem je, že Sarah a její rodina nikdy nedali povolení nemocnici, aby si orgány ponechala. Terry totiž věřil v reinkarnaci. „Vždy říkal – neberte mi mé oči ani nic jiného, protože nevím, kam půjdu potom,“ popisuje Sarah. Její příběh popsala britská stanice BBC. Rodina tak musela svému otci uspořádat druhý pohřeb.

Sarah uvedla, že nemocnice nejen neměla povolení k odebrání a uchování orgánů, ale ani po odhalení celého případů se jejích rodině nedostalo řádné omluvy nebo vysvětlení. BBC uvádí, že se nejedná o ojedinělý případ. Mezi léty 2014 až 2017 bylo odhaleno přes 278 podobných případů po celé Británii. Nemocnice bez povolení pozůstalých odebíraly orgány zemřelým pacientům. Některé orgány byly uchovány v nemocnicích několik desetiletí. Případy přebrala britská státní policie.

Autor: Iri

Diskuze