Carolina Hartz - 1
Zdroj: Daily Mail
Postava snů

Žena vypadá na fotkách o 40 let mladší, než ve skutečnosti je! Uhádnete její věk?

Tohle je sen mnoha žen, vypadat ve staří stále čerstvě a mladě. Paní Hartz zveřejnila své fotky na sociálních sítích v bikinách, jak si užívá na pláži a netušila, že se strhne lavina komentářů, které v sobě ukrývají samý obdiv. A že je v jejím věku co obdivovat!

3 fotky
Caroline Hartz se svěřila, že její tajemství pro mladý vzhled spočívá v tom, omezit rafinované cukry ve stravě. Tento krok udělala ve chvíli, kdy jí doktoři oznámili, že jí hrozí cukrovka. Kvůli svým třem dětem nahradila cukr xylitolem, který je taky cukrem, ale vyrobeným z dužiny a kůry břízy.

Caroline bohužel také trpí celiakií, což je odpor k lepku, tak ze svého jídelníčku vyškrtala vše, co obsahuje pšeničnou mouku, ječmen a oves.

Dále se naučila odpočívat a dávat tělu dlouhý spánek. Prý spí nejméně 8 hodin denně, věnuje se sportu a meditaci. Hraje tenis, volejbal a basketbal. Tělo potřebuje neustálý pohyb, aby neochablo a nevytvořilo si tukové zásoby, tvrdí. A kolik že téhle ženě je? Věřte, nebo ne, Caroline nedávno oslavila sladkých 70!

Autor: nat

Diskuze