Muž vystavil fotografii na seznamku - 1
Zdroj: Twitter
To je jouda

Ženatý muž si dal FOTO na seznamku. Zapomněl však na důležitý detail v pozadí!

Že podvádět se nevyplácí, už ví i tenhle týpek, který si chtěl patrně zpestřit opuštěný večer bez manželky. No, nepovedlo se...

Focení selfíček je vždy velmi ošemetná věc. Člověk se soustředí především na to, jak tam vypadá a ve výsledku mu unikne další důležitý detail, a to to, co je v pozadí fotky. Často tak dochází k různým trapasům, odhalení nevěry a dalším nelibostem, které autor selfíčka rozhodně nezamýšlel.

Své o tom ví i nejmenovaný Ir z Dublinu, který byl sám doma bez manželky, a tak si chtěl udělat hezký večer s nějakou pěknou kočičkou ze seznamky. Nevymyslel proto nic lepšího, než že si vyfotil celkem zachovalé a udržované tělo bez trička a k fotce na Tinder napsal jasné požadavky.

Jenže jednu věc nevychytal. V pozadí za ním je vpravo na fotce vidět dětský košík, a tak všem potenciálním zájemkyním došlo, že je nejen ženatý, ale také otcem malého dítěte. Muž si za to vysloužil ostrou kritiku z řad mnoha žen a jedna to s naprostou fascinací sdílela na twitteru. No, teď už jen lze předpokládat, že si ten večer dotyčný chlápek nejen že neužil, ale že se tahle záležitost nakonec dostala i k jeho manželce... A to se teprve musely dít věci!


 

Autor: bin

Diskuze