Erin Hatzi - 12
Zdroj: facebook
Nečekané navrácení

Před domem jí odcizili auto. Další den tam opět bylo, a tak se podívala dovnitř. Dopis, který našla, ji šokoval!

Pořádný šok zažila majitelka červeného Subaru, když v domnění, že její auto bylo ukradeno, se jí navrátilo s dopisem a penězi... Co v dopise stálo?

5 fotek
Erin Hatzi z Portlandu z amerického Oregonu v úterý večer někdo odcizil její červený vůz Subaru. Tuto událost se rozhodla zveřejnit na internetu. Na kamerovém záznamu bylo zřejmé, že neznámá osoba s klidem otevřela auto, nasedla do něj a nakonec odjela neznámo kam.

Netrvalo to však ani 24 hodin a její auto stálo opět před domem s omluvným dopisem a s 30 dolary na benzín.

V dopise stálo: „Velmi se omlouvám, že jsem odcizil vaše auto. Poslal jsem mého přítele s klíčem, aby vyzvedl mé červené Subaru 7802 SE a on se nakonec vrátil s vaším autem. Vůbec jsem to nevěděl, zjistil jsem to až ráno a říkám si: Tohle není moje auto. Posílám vám nějaké peníze a ještě mnohem více se omlouvám za šok a rozrušení, které jsem vám způsobil. Pokud se mnou chcete mluvit, jmenuji se ****** a moje číslo je ******. Ještě jednou se vám omlouvám."

Po přečtení dopisu Erininou první myšlenkou bylo, jak je sakra možné, že jeho klíč mohl pasovat do jejího auta? Mluvčí policie Pete Simpson měl pro to vysvětlení a nazval celou věc jako nevinný omyl.

Tvrdí, že je možné nastartovat podobné modely i se špatným klíčem, protože se časem obrusují, takže mouhou být zaměnitelné. Což se stalo v tomto případě. Tak nezbývá, než doufat, že se to opravdu moc často nestává...

Autor: ham

Diskuze