Corrina Foss - 1
Zdroj: facebook.com
Drsná odplata!

Žena zjistila, že ji přítel podvádí: Okamžitě se mu pořádně pomstila!

Mladá žena si myslela, že je jedinou, kterou její přítel miluje. Pak ale přišla studená sprcha! Dozvěděla se, že ji podvádí. Když ho načapala s jinou, následovala okamžitá odplata!

Corrina Foss žila ve spokojeném vztahu až do doby, než zjistila, že ji přítel podvádí! Jednoho dne ji zaskočil telefonát od kamarádky, která ji požádala, aby okamžitě přišla do nejmenované restaurace, protože tam je její přítel s jinou ženou. Podle Corriny kamarádky se k sobě rozhodně nechovali pouze jako přátelé.

"Řekla jsem šéfovi, že musím okamžitě odejít z práce. Dorazila jsem do restaurace a opravdu tam spolu seděli. Můj přítel se pouze usmíval a řekl mi, abych odešla," popisuje celou situaci. To Corrinu ale pořádně naštvalo. Ani se nesnažil jí situaci nijak vysvětlit nebo se omluvit.

Pohár její trpělivosti přetekl, vzala sklenici plnou vody a nevěrníka celého zlila. "Bylo to odporné, jak se šklebil. Nesnažil se mě vůbec uklidnit, nebo cokoli vysvětlit. Byli jsme spolu osm měsíců, žili jsme spolu. Toto jsem si nezasloužila," popisuje naštvaně.

Po incidentu se Corrina okamžitě odstěhovala ze společného bytu pryč. "Věřím, že mi přijde do života někdo lepší. Je to celé ponižující. Moje rodina a kamarádi však stojí při mně, a to je pro mne nejdůležitější," dodala.

Autor: mk

Diskuze