Margaret Murphy - 1
Zdroj: facebook
Těžký osud

Margaret si myslela, že trpí lupénkou. Vyšetření odhalilo vážnější diagnózu!

Irce Margaret Murphyové se začaly na obličeji objevovat červené rozpité skrvny. Jelikož se ráda často opalovala, tak jí napadlo, že by to mohlo být z toho. Proto si zašla za kožním lékařem, který jí diagnostikoval lupénku. Bohužel se to tak jen tvářilo, bylo to ale mnohem horší onemocnění.

6 fotek
Margaret je 47 let, pochází z Dublinu a žila 13 let v Řecku, kde byla permanentně vystavená slunečnímu záření. To jí ale vůbec nevadilo, protože přeci sluníčko milovala a trávila dlouhé hodiny na pláži na lehátku.

Po čase se jí začaly dělat červené flíčky na obličeji, tak neváhala a zašla si k dermatologovi. Ten jí však řekl, že trpí lupénkou. Ale po nějaké době se jí z flíčků stávaly puchýřky a šířily se jí až do vlasů. V tu chvíli si už říkala, že není něco v pořádku.

Margaret tedy začala navštěvovat nemocnice a specializované lékaře, u kterých se objednávala na testování svého onemocnění. Po dlouhých sedmi letech se dozvěděla, že to není lupénka, ale rakovina kůže!

Margaret to už v té době tak trochu tušila, takže ji to ani tak nepřekvapilo. A to nejen kvůli jejímu oblíbenému opalování, ale i proto, že její maminka si kdysi prošla stejnou nemocí. Margaret se ale nezalekla, postavila se tomu čelem a bojuje. Podstoupila domácí chemoterapii.

Založila si vlastní blog pod jménem Mags Murphy´s Journey, na kterém upřímně píše o své nemoci a o tom, jak s ní bojuje. Sice se jí už pleť lepší, ale stále nemá vyhráno.

Autor: nat

Diskuze