Rachel Finch - 8
Zdroj: Profimedia
Úžasná změna

Obézní žena se v zábavním parku chtěla svézt na horské dráze. To, co jí řekli u kasy, ji donutilo zhubnout!

Žena zažívala každý den nepříjemné situace kvůli svojí obezitě. Při jedné návštěvě zábavního parku se jí ale přihodilo něco, co ji donutilo zhubnout 40 kilogramů. Co se jí tam stalo?

3 fotky
Rachel Finch (28) nejvíce ze všeho miluje horské dráhy. Když tedy byla na dovolené v Dubaji, rozhodla se vyzkoušet si tu nejrychlejší dráhu na světě. U kasy jí ale nabídli, že může dostat slevu na lístek, protože kvůli své velké nadváze stejně nebude moct využít všechny atrakce, které se v zábavním parku nacházejí.

Rachel bylo v tu chvíli tolik trapně, že se rozhodla, že s tím něco udělá. Od té doby zhubla neuvěřitelných 40 kilogramů a je k nepoznání. Těžko byste v téhle sympatické krásce hledali kdysi obézní ženu. Moc jí to sluší a kdejaký mužský se za ní na ulici otočí.

Taková proměna musela stát obrovské úsilí, ale jak vidíte, stálo to za to. Rachel prý ale nebyla vždycky takhle silná, celé dětství byla štíhlá. Ztloustla až v 16 letech, kdy si začala vydělávat své první peníze a kupovat si za ně spoustu sladkostí, sušenek a cukrátek. Na Rachelině příkladu alespoň vidíte, že opravdu nic není nemožné.

Autor: bin

Diskuze