Jess Dukes - 1
Zdroj: Instagram
Paráda!

Žena zhubla 35 kilo: Před každým jídlem dělá jednu věc, díky které se jí to podařilo!

Jess Dukes dlouhá léta snila o dokonalé postavě. Přibírat začala po skončení vysoké školy, když chodívala s kolegy na obědy a celé dny trávila v práci za stolem. Pak se jí konečně podařilo dosáhnout vysněné postavy!

10 fotek
"Začala jsem být skutečně závislá na jídle a těšila jsem se na to, co si dám příště. Stačilo pár schodů a byla jsem zadýchaná, téměř jsem se nepoznávala," přiznala Jess.

Kvůli váze byla nešťastná, nechtěla s nikým randit a nedařilo se jí ani plnit si své cíle. Ve 24 letech vážila 97,5 kilogramů. Rozhodla se proto se svým nezdravým životním stylem skoncovat. Začala tedy cvičit a kontrolovat si jídelníček.

"Jím asi 1200 až 1500 kalorií denně, ale nepočítám to pořád," řekla pro Popsugar. S cvičením začala doma, protože nerada chodí do posilovny. Brzy našla ve sportu zalíbení. Cvičí šestkrát týdně a střídá kardio s posilováním.

Má však jeden tip, díky kterému se jí podařilo dosáhnout svého cíle. Od prvního dne hubnutí si sepsala důvody, kvůli kterým to dělá. Čte si je před každým jídlem a cvičením. Motivace jí díky tomu zůstává i v situaci, kdy je v obrovském pokušení.

"Mé důvody se v průběhu let měnily, ale stačilo i to, že jsem si chtěla obléci dvoudílné plavky, vejít se do svatebních šatů, dosáhnout určité váhy, být dobrým příkladem pro své děti. Chci být zdravá, cítit se dobře ve vlastní kůži a být na sebe hrdá," dodala.

PROMĚNA: Pomocí zdravé stravy a několika plastických operací konečně získala vysněnou postavu! Podívejte se na průběh její cesty!
PROMĚNA: Josie zhubla polovinu své váhy za pouhých 11 měsíců!

Autor: mk

Diskuze