Rozhádané kamarádky
Zdroj: Thinkstockphotos
Nedarovala jí to!

Žena ze Slovenska byla v šoku, když zjistila, co je její kamarádka zač: Pořádně se jí potom pomstila!

Žena ze Slovenska byla pořádně v šoku z toho, co jí provedla její kamarádka. Rozhodla se, že se jí ale pomstí . Navíc ještě vše napsala na sociální síť. Tohle si falešná přítelkyně teď jen tak za rámeček nedá.

Hrála si velkou kamarádku, ale místo hoto jí začala chodit za přítelem a to i přesto, že byla sama vdanou paní a matkou. Dokonce si s ním domluvila schůzku za účelem sexu. Když žena zjistila, že je jí přítel nevěrný, obrátil se jí celý svět vzhůru nohama. O to horší bylo, když zjistila, že ji podvádí s kamarádkou.

Vše začalo nevinnou konverzací v manželově mobilu, píše server Topky.sk. Z té se nakonec vyklubala pozvánka na sex. Dokonce mu posílala erotické fotografie. Dokonce prý i snímky svých intimních partií.

Žena své kamarádce okamžitě napsala. Chtěla dát najevo, že o všem ví. "Nenašla ani odvahu nic říct. Jen složila telefon a psala, že se opila, ale že se nic nestalo, "napsala Slovenka na facebookové Přiznání žen. Aby se své bývalé kamarádce pomstila, oplzlé fotografie dala jejímu manželovi a rodičům. K tomu ještě přidala detaily z jejich konverzace.

Autor: mk

Diskuze