Letadlo British Airways
Zdroj: isifa.com
Šílenství na palubě

Žena se těšila na dovolenou. Po nástupu do letadla ale začalo hotové peklo! Utrpení trvalo 10 hodin

Žena se vydala na dovolenou a těšila se, až si pořádně odpočine. Chvíli po nástupu do letadla ale začalo hotové peklo. Tohle by nikdo zažít nechtěl!

Nicole Lightbody (26) z britského města Glasgow se rozhodla se svou sestřenicí strávit dovolenou v Las Vegas. V hlavě měla nejen příjemné myšlenky na svůj pobyt ve Spojených státech, ale také jak si zarelaxuje při dlouhém letu přes oceán. Do doby než jí začalo obtěžovat něco nepříjemného a zažila tak desetihodinové peklo na palubě!

Obě dámy do letadla nastoupily na letišti v Heathrow v Londýně, když záhy se odněkud začal linout hlasitý zvuk připomínající bzukot. Vycházel z veřejného ohlašovacího reproduktoru v délce pěti minut a opakoval se v pravidelných patnáctiminutových intervalech.

Tento hlasitý a nepříjemný zvuk nastal v poté, co kyslíková maska, umístěná nad hlavou pasažéra, náhle vypadla ven. Žena pro britský server Mirror uvedla: „Posádka se snažila dělat vše, co bylo v jejích silách. Zvuk z reproduktoru se však stále ozýval. Některým byla nabídnuta i sluchátka. Někteří si chtěli přesednout.“ Ačkoliv se tento incident se jen malé skupiny lidí, pro Nicol to byla nezapomenutelná hororová cesta. „Nemohli jsme kvůli hlasitému zvuku relaxovat. Bylo to pekelných deset hodin,“ dodala rozhořčeně.

A na svůj nepříjemný let si rozhodla stěžovat příslušné letecké společnosti. Bylo to nemilé překvapení, když jí jako kompenzace byla nabídnuta finanční částka jen ve výši 20 liber (cca 573 Kč). „Cítila jsem se, jako kdyby mě někdo praštil do obličeje,“ řekla rozzlobeně. Letecká společnost se k incidentu vyjádřila: „Omlouváme se za tuto nenadálou záležitost, která se však týkala jen malého počtu cestujících.“

Autor: ham

Diskuze