To byla náhoda

Ve výloze zahlédla starou svatební fotku! Když se rozhlédla kolem, musela jít dovnitř za každou cenu

Žena šla náhodou kolem obchodu se starožitnostmi. Když se podívala do výlohy, zahlédla tam fotku své matky ve svatebním. Pak se začala rozhlížet a nestačila se divit, co další objevila!

Dáma jménem Jane Foster Fine se procházela kolem výlohy starožitnictví v Coloradu. Ani neměla v plánu jít dovnitř, když v tom uviděla ve výloze matčinu svatební fotografii. Ta pocházela z roku 1948! Nemohla uvěřit vlastním očím, fotku své matky neviděla už skoro deset let. Uvnitř obchodu ji čekalo další překvapení.

V hordě zmuchlaných kusů novin ležely matčiny staré svatební šaty. „Byla jsem v šoku, skoro jako omráčená a to je ještě slabé slovo. Vlastě jsem vykřikla nahlas,“ vzpomíná Jane. Zašla se zeptat majitele, za kolik by jí šaty prodal a odvyprávěla mu jejich příběh.

Vlastník obchodu Shane Allerheiligen pak ženě vyrazil dech, když řekl, že žádná cena pro něj není tak hodnotná jako její štěstí a šaty Jane věnoval. Jeho jediným přáním bylo, aby se vrátily k původnímu majiteli. Žena je nyní šťastná, že má šaty konečně doma a má pocit, že se jí kus matky vrátil do života.

Autor: Beat

Diskuze