Allison Ramirez - 1
Zdroj: facebook.com
Trochu nechutné

Žena vyrobila parfém ze zvláštních ingrediencí. Chtěl ji pak sbalit každý chlap! Co do něj dala?

Žena chtěla vyzkoušet tajný středověký recept! Vyrobila parfém ze zvláštních ingrediencí a navoněla se. Když pak šla po ulici, chtěl ji sbalit každý chlap! Co do něj všechno dala?

5 fotek
Kouzla, čáry a kouzelné lektvary? Na ty asi nikdo z nás moc nevěří. Jeden takový kouzelný lektvar si ale udělala losangeleská novinářka Allison Ramirez (27) a kupodivu zabral! Šlo tedy spíše o parfém a to s velmi zvláštními ingrediencemi. Tou hlavní byl její vaginální sekret. Obsahuje totiž feromony, které mají afrodiziakální účinky.

Nebyl to tak úplně její nápad. Tuto metodu používaly už kurtizány ve středověké Evropě. Nevyráběly však parfémy, ale tekutinami si potíraly rovnou krk. Ač to zní velmi nechutně, Allison to kupodivu vážně fungovalo. Ještě k tomu přidala vonné olejíčky a šla svůj výrobek okamžitě otestovat do ulic.

Výsledek stál za to. Na každé schůzce s mužem byla úspěšná Někteří jí málem padali k nohám. Jeden muž jí dal dokonce pusu, když kolem ní jen procházel. Dokonce po ní vyjel jeden její starý známý, který řekl: "Nemohu si pomoci, ale je to tou vůní, kterou máš." Informoval o tom DailyMail.

Autor: mk

Diskuze