Pes - 1
Zdroj: YouTube.com
Dobrý nápad!

Sousedův pes každý den skákal za plotem, aby přes něj viděl! Žena vymyslela úžasné řešení

Ženu každý den zdravil přes plot pes jejího souseda. Vždy vyskočil do výšky a zaštěkal. Žena z toho začala být za chvíli unavená, a tak pro něj vymyslela parádní věc, ze které je pejsek nadšený.

Jennifer Browman z Kalifornie přišla na báječný způsob, jak si zpříjemnit život vedle souseda, který má neodbytného a velmi zvědavého pejska. Sousedovic německý ovčák jménem Penny totiž pravidelně každý den vyskakoval až nad plot a hlasitě štěkal. Nebylo to však kvůli tomu, že by byl Penny agresivní. Chtěl prostě jenom pozdravit svou sousedku Jennifer a jejího pejska.

Jenn ale začala být po čase z neodbytného pejska a jeho štěkání už unavená, a tak mu v plotě vyřezala místo jen a jen pro něj. Jedná se o dva otvory na oči a jeden na čumák. Penny už tak nemusí vyskakovat a narážet do plotu. Stačí se jen dívat na vedlejší zahradu skrze vyřezané otvory.

Tento jednoduchý nápad naprosto bravurně zafungoval. Zvědavý pejsek je z něj velmi nadšený a hojně jej využívá. Může nerušeně sledovat, co se děje u sousedů na zahradě a nemusí se u toho až tolik namáhat. Je až neuvěřitelné, kolik štěstí mohou vykouzlit tři vyvrtané otvory.

Autor: mic

Diskuze