Nikki Webster - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Zvládla to na jedničku

Žena vážila 270 kilo: Na hranici smrti začala hubnout a dnes je z ní skutečná kráska! FOTO

Nikki Webster bylo 34 let, když se projedla až na kritických 270 kilo. Po tom, co jí hrozily vážné zdravotní problémy, se rozhodla zhubnout. Dnes je jiný člověk!

5 fotek
Když Nikki vážila 270 kilo, nemohla už si sama ani dojít na záchod. Celé tělo jí bolelo a došlo to tak daleko, že celý den jen ležela, seděla a jedla. Jídlo bylo její závilostí a všichni jí řikali, ať se sebou něco dělá, jinak zemře. Nakonec sebrala poslední zbytky vůle a rozhodla se jít na částečné odstranění žaludku.

Jenže lékaři jí řekli, že ještě před operací musí shodit alespoň 20 kilo sama. Nikki se to po třech měsících opravdu podařilo, a tak podstoupila operaci, ze které měla obavy, protože na něčem podobném byl několik měsíců před ní její nejlepší kamarád, který po operaci zemřel.

Nikki se ale nezalekla a operace dopadla na výbornou. Stačil další rok a i když žena měla obavy, že se začne zase přejídat a sklouzne do stejného režimu jako dříve, nestalo se tak. Dnes má Nikki krásných 87 kilo a málokdo by na pohled řekl, že ještě celkem nedávno byla tahle žena více než trojnásobná.

Autor: bin

Diskuze